Uudised

2018-04-03

Uus versioon Trimble® UASMaster® tarkvarast.

UASMaster v9.0 pakub täielikku fotogrammeetrilist töötlusprotsessi koos automaatse ja interaktiivse redigeerimise, täiustamise ja kaardistuse tööriistadega, et luua kõrgeima täpsusega punktipilvi, vektorkaarte ja ortofotosid.

Uuendused:

Automaatne projekti seadistamine – lihtsustab kasutamist ja vähendab andmete töötlemise aega. Lihtsalt impordi pildid ja alusta töötlemist: kaamera ja EXIF teavet loetakse automaatselt imporditud failidest ja lisatakse projekti sätetesse.

3D georeferentseerimine – Paindlik, toetab kõiki UAS platvorme; alates fikseeritud tiibadega õhusõiduki allapoole suunatud kaamera, multi-kopteri nurga all või käsikaameraga pildistatud andmete kogumit, isegi arbitraarsete lennu trajektooridega....

2017-12-13

Arianespace: Toimekas aasta 2017

Väga toimekas aasta on olnud: 11 edukat õhkutõusmist ja 20 uut satelliiti orbiidil. Satelliite saadeti kosmosesse kolmest erinevast jaamast. Kuus õhkutõusu Ariane 5-st, kaks Sojuz-st ja kolm Vega-st.

Kokku käivitati  20 satelliiti 18-le erinevale kliendile. Satelliitide üldmass, mis orbiidile saadeti oli ligemale 60 tonni. Arianspace saatis kosmosesse igasuguses suuruses satellite (alates 264 kg kuni 6,4 tonnini) erinevatele orbiitidele ja paljude rakenduste tarbeks.

  • 12 geostatsionaarset kommunikatsiooni satelliiti
  • 4 maapinna kaugseiresatelliiti
  • 4 navigatsioonisatelliiti

 

 

2017-11-23

SketchUp Pro 2018

Tähelepanu! SketchUp Pro 2018 on saabunud!

Uuenduste osas on kõlm põhiosa – Section, Layout ja BIM.

SketchUp'i 2018 versioon võimaldab lisada läbilõigetele nimesid, mis teeb projekti organiseerimise tunduvad lihtsamaks. Läbilõiked ei ole enam seest tühjad – see teeb joonisest arusaamise tunduvalt lihtsamaks.

Juurde on lisatud võimalus joonestada erinevatel skaaladel. Olemasolevaid DWG arhiive ja faile saab importida otse programmi. Juurde on lisatud ka funktsioonid Fillet, Chamfer ja Offset Array. 
Oluliselt on parandatud ka BIM-i funktsionaalsust. Detailidele saab määrata hinna, suuruse, omaniku, asukoha jpm. Kõik see info on kogutav ja võimaldab luua arhiivi. Samuti on täiustatud IFC-failide impordi/...

2017-11-07

Uus Trimble Business Center 4.0

Saadaval on uus versioon Trimble Business Center tarkvarast, millel on palju uuendusi, sealhulgas uus staatiliste andmete töötlemise mootor, mis võimaldab arvutada kuni 200 km baasjooni ja palju kiiremini kui varasemas versioonis.

Vaata videot uuendustest:2017-10-04

Trimble uudised!

Meil on hea meel teatada, et Trimble on tulnud turule uute lahendustega, sealhulgas: uued mehhaanilised tahhümeetrid, suure ekraaniga tahvelarvuti ja uus rakendus, mis võimaldab lihtsatlt jagada projekti andmeid. Pluss uus versioon tarkvarast Trimble Business Center, mis võimaldab teil saada veel paremaid tulemusi.

Trimble C5 ja C3 mehhaanilised tahhümeetrid

Trimble C5 ja C3 on tööstusharu ainsad mehhaanilised tahhümeetrid, millel on standardvarustuses autofookus tehnoloogia. Kvaliteetne Nikon optika koos C-seeria tahhümeetriga vähendab tööaega tänu paranenud mõõtmis kiirusele ja pikemale EDM vahemaale.


...
2017-09-20

Uute satelliitide saatmine orbiidile

New Braunswicki ülikooli (UNB) geodeesia ja geomaatika inseneriteaduste osakonna professor Richard Langley jagab tabelit uute satelliitide orbiidile saatmisest.


2017-08-30

Intelsat 37e ja BSAT-4a

Lend VA239: Arianespace saadab 5. septembril 2017 kosmosesse satelliidid INTELSAT 37e ja BSAT-4a koos Ariane 5 kanderaketiga. Lennu valmisoleku ülevaade leiab aset reedel, 1. Septembril Kourous, kus tehakse lõplik otsus.

Intelsat 37e on viies lairibaühendust pakkuv satelliit Intelsat EpicNG seeriast, mis sisaldab täiustatud energia jagamise tehnoloogiat. See võimaldab jagada energiat Ku-laine ja Ka laine kiirguse vahel.

BSAT-4a on kavandatud ja ehitatud Broadcasting Satellite Systeme Corporation-le (B-SAT), mis on juhtiv ringhäälinguteenuse pakkuja Jaapanis. Satelliiti kasutatakse Direct-to-Home (DTH) televisiooni teenuse pakkumiseks Jaapanis.Rohkem informatsiooni...